Спорт у ClubMed

Club Med особливо піклується про своє реноме найбільшого в світі спортивного клубу і надає відпочиваючим можливість спробувати себе у більш ніж 60 видах спорту. Зайнятися можна чим завгодно: від плавання з аквалангом під водою до скелелазіння, від водних лиж до гірських, від тенісу до роликових ковзанів, від віндсерфінгу до парусного спорту. Якщо Ви новачок - не біда! Завжди поруч досвідчений інструктор. Підвищення спортивної кваліфікації також передбачене.

 

 

 

НАВЧАННЯ - ПРОВЕДЕННЯ ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ

У вартість Вашої путівки включені: 6 днів на тиждень під наглядом кваліфікованих фахівців спортсмени-початківці або спортсмени певного рівня підготовки приступають до занять або удосконалюються в обраному в містечку виді спорту.

Спеціалізовані спортивні комплекси надають можливість кожному «відпрацювати» і довести до досконалості необхідні вправи.

Устаткування пристосоване для використання всіма учасниками з урахуванням різних рівнів проведення занять.


В Club Med займаються практично всіма видами спорту. У численних курортних містечках є можливість займатися ігровими, а також і специфічними видами спорту: скелелазінням або пішохідними прогулянками в горах, пляжним волейболом, каное та каяком, футболом і міні-футболом, риболовлею*, у тому числі і великої риби, катанням на роликах, сквошем, стрільбою з лука, велосипедом і гірським велосипедом, волейболом, танцями, настільним тенісом…

 

* за додаткову вартість

Городки | Информация | Контакты | Главная