Про систему ClubMed

Ми придумали All Inclusive і дитячі клуби

Club Med (скорочення від фр. Club Me'diterrane'e - середземноморський клуб) був заснований близько 60 років тому, в 1950 році. Це була революційна ідея: за 16 тисяч франків для перших гостей були організовані заняття спортом, загальний стіл, масові заходи та проживання в солом'яних хатинах на узбережжі Майорки. Ідея мала такий величезний успіх, що з приватної ініціативи Club Med швидко розрісся в мережу курортів. Кожен з нових курортів продовжив традицію відпочинку за системою all-inclusive, яка не тільки стала для багатьох синонімом безтурботного відпочинку, а й принесла нам кілька нагород, в тому числі Globe Travel Award (свого роду «Оскар» в галузі туризму).

 

Система "тризубів" та Exclusive collection

Всі наші курорти належать до категорій 3, 4, 5 тризубів, а також вілли і шале. Система тризубів склалася історично в рамках самого Club Med і не є прямим аналогом зоряної (тобто кількість зірок не дорівнює кількості тризубів), так як всі наші курорти пропонують розміщення за системою "все включено" (all inclusive) преміального рівня: широкий вибір типів розміщення і спортивних програм, чудовий шведський стіл тощо. Наприклад, курортні комплекси категорії "4 тризуба" відрізняються від курортів з 3 тризубами вищим класом розміщення і більш широким набором включених програм.

"5 тризубів" - це категорія не цілого курорту, а особливих зон на території деяких курортів рівня "4 тризуба". Ця зона завжди відокремлена від основної частини курорту, і включає блок з розкішними дизайнерськими номерами і ексклюзивними лаунжами. Гостям надається персоналізований сервіс, а доступ до неї відкритий тільки тим, хто проживає на її території.

ВІЛЛИ І ШАЛЕ. Це пропозиція люксового рівня для тих, хто віддає перевагу розміщенню в окремому будинку, з послугами особистого дворецького.

 


Для любителів спорту тут просто рай

Спорт на відкритому повітрі - що може бути краще! Якщо згодні, приїжджайте до нас: на наших курортах у вас буде море можливостей як отримати новий навик, так і присвятити себе улюбленому хобі. Циркова трапеція і сейлінг, теніс і йога, гольф і дайвінг, скелелазіння і гірський велосипед - це далеко не повний перелік видів спорту, доступних на наших курортах! Під керівництвом професійних інструкторів ви зможете як освоїти ази будь-якого з них, так і перейти на новий рівень - якщо ви не новачок. Приєднуйтесь - ми чекаємо на вас!

У ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ - ЩАСЛИВІ БАТЬКИ

Вік вашої дитини не має значення. Будь їй 4 місяці або 17 років - це ідеальне місце, що спонукає до відкриттів і самовираження в обстановці повної безпеки. Від дитячого тренажерного залу до творчих майстерень, від підкорення повітряної трапеції до пікніка на природі. Наші G.O. (Gentle Organisers - корп. співробітники ClubMed) знайдуть підхід до вашої дитини, і вона чудово проведе час.Долучіться до французького культу їжі

Ви оціните французький підхід до смачної і корисної їжі. Наші кухарі готують тільки зі свіжих продуктів - історично нашу кухню відрізняють європейські стандарти якості та високий рівень кулінарного мистецтва. Місцеві делікатеси або міжнародна класика? Погостріше - або дієтичне меню? Соковите м'ясо або повітряні десерти? У нас в меню є все, що ви любите - і це все включено у вартість. Завжди. Ви здивуєтесь, але вино і пиво за обідом і вечерею, а також безалкогольні напої теж включені - проте ми пропонуємо також за додаткову вартість ексклюзивні вина рідкісних марок. А в решту часу для вас відкритий наш бар - де вас також приємно здивує широкий вибір безкоштовних напоїв.

 

 

 

Городки | Информация | Контакты | Главная