Зима з Club Med

Прокотіться у стилі Club Med

 

 

Ласкаво просимо до найкрасивіших гірськолижних регіонів світу! Тут розташувалися курорти Club Med Франції, Італії та Швейцарії.

 

Яка ваша мета? Запаморочливий слалом по чорній трасі? Навчання азам сноубордингу? Катання в своє задоволення? На Альпійських схилах ви завжди на правильному шляху! Незалежно від рівня підготовки, ви отримаєте максимальну насолоду від гірськолижного відпочинку і групових занять під керівництвом професійних тренерів.

Гори на будь-який смак

З ранку гірські лижі, удень - снігоступи. А як щодо завтра? Спробувати сили на сноуборді? Проїхатися на санях? Як вам буде завгодно! Якою б не була програма на сьогодні, ви можете робити все, що забажаєте! Ключове слово? Гнучкість! В Club Med ви можете бути спонтанними в своїх бажаннях!

Групові тренування включені

Завдяки роботі уважних професійних інструкторів і сучасному гірськолижному спорядженню (надається за додаткову вартість) ваш рівень катання буде рости на очах!

Досягти вершин і скотитися вниз?

Ваш скіпас, включений в пакет, дає доступ до всіх підйомників гірськолижного регіону, на території якого ви відпочиваєте. Тому беріть карту і сміливо підкорюйте навіть найвіддаленіші траси!

 

Забудьте про турботи після прибуття на курорт

Ви можете заздалегідь підготуватися до відпочинку і насолоджуватися ним з перших секунд! Оберіть обладнання, заняття з катання на лижах чи сноуборді, заняття для дітей, запишіться на SPA-процедури ... Зробіть всього кілька кліків і ні про що не турбуйтеся.

 

Ніякого стресу: тільки розслаблення. Ковзання по схилах, вишукана кухня, незабутні моменти ... Це відпочинок без турбот. Безмежне гірськолижне щастя.

   Количество строк:  
1 Зима
 
Городки | Информация | Контакты | Главная